
Україна за рік може виробляти понад три мільйони дронів
У держави є достатні виробничі спроможності та співпраця з міжнародними партнерами для того, щоб виробляти понад три мільйони дронів.
У держави є достатні виробничі спроможності та співпраця з міжнародними партнерами для того, щоб виробляти понад три мільйони дронів.
МЗС Латвії передасть Україні 100 квадрокоптерів. придбані на кошти, які очільниця відомства Байба Браже зібрала, пробігши півмарафон навесні цього року.
Компанія "Атлон Авіа", виробник українського безпілотного авіаційного комплексу розвідки та коригування вогню артилерії "Фурія", оновить даний безпілотник.
На останньому Invest Demo Days, який організували Brave1, розробники Ailand Systems залучили $200 000 від Фонду "Незламні".
На початку липня пройшла Британсько-українська конференція щодо партнерства в галузі БпЛА та засобів протидії.
Партію з понад 500 безпілотників у рамках Коаліції дронів відправив Уряд Латвії Україні.
Німецька компанія Donaustahl випустила повідомлення про те, що вона отримала дозвіл від Федерального міністерства економіки Німеччини на експорт дронів типу MAUS.
Quantum Systems, мюнхенський виробник розвідувальних дронів, підтверджує використання сенсорів з системою штучного інтелекту типу "Receptor AI" на дронах, які працюють в Україні.
Відтоді як Міністерство оборони почало закуповувати "Мавіки" та постачати їх до військ, вже 10 150 "Мавіків" доставлено українським захисникам.
Країни-члени Коаліції з питань безпілотників для України підписали Меморандум про взаєморозуміння, який визначає основні напрямки діяльності коаліції, структуру управління та механізми закупівель.
У Міністерстві оборони Латвії повідомили, що в Україну буде поставлено понад 2,5 тисячі бойових безпілотників різних типів і можливостей на суму 4 млн євро.
Литовська організація "Blue/Yellow" разом з колишньою очільницею Литви Далею Грибаускайте почала збір на дрони для української армії.
2 липня Кабінет Міністрів України прийняв зміни до Постанови № 256 від 24 березня 2023 року, що передбачають вдосконалення порядку закупівель безпілотних систем.
За 6 місяців поточного року Міністерство оборони України кодифікувало та допустило до експлуатації понад 70 зразків безпілотних авіаційних комплексів (БпАК), всі вони вироблені в Україні.
Чесько-українська компанія UAC навесні почала виробництво спеціальних військових безпілотників для української армії поблизу Кельна.
Американський виробник дронів Skydio почав наймати співробітників в Україні у прагненні розширити свій бізнес у країні.
Українська команда Drone Squad разом зі "СпецТехноЕкспорт" (STE) представила свій ударний на виставці Eurosatory 2024, яка проходила з 17 по 21 червня у Парижі.
Центр спеціальних операцій "А" Служби безпеки отримав для роботи на передовій 5 ударних дронів "Перун" і 3 наземні станції управління БпЛА.