22.08.25 

ImageДопитливі очі та щирі посмішки: до Української державної льотної академії завітали вихованці студії розвитку "Невгамовні"

Вже традиційно під час літніх канікул для школярів зі Студія розвитку "Невгамовні" була проведена екскурсія музейним авіаційним комплексом. Діти мали можливість побачити реальні літаки зблизька, зайти у кабіну Ан-24, спробувати себе в ролі пілотів, посидіти за штурвалом, «попрацювати» з авіаційним обладнанням, досліджувати експонати, що викликало у них справжній захват. Екскурсія включає розповідь про історію авіації, це робить її не тільки наочно цікавою, а й пізнавальною. Створена в музеї атмосфера надихає відвідувачів на мрії про польоти.

Тож, екскурсія до Льотної академії є чудовим поєднанням розваги та освіти, що допомагає дітям дізнатися більше про світ авіації та її історію.