19.09.25 

ImageДепутати Закарпатської обласної ради не підтримали рішення про поновлення на посаді директора комунального підприємства "Міжнародний аеропорт "Ужгород" Олега Коцюби.

Питання розглядали під час сесії 18 вересня.

Рішення виносили на розгляд, щоб виконати постанову суду. У лютому 2023 року Закарпатський апеляційний суд задовольнив позов Коцюби, зобов’язавши облраду відновити його на посаді та виплатити понад 770 тис. грн за час вимушеного прогулу.

Однак за поновлення проголосували лише 4 з 47 присутніх депутатів. Нині облрада оскаржує постанову апеляційного суду у касаційній інстанції, справу розглядатиме Верховний суд.

Олега Коцюбу звільнили 19 травня 2022 року. Причиною називали заборгованість аеропорту перед працівниками та відсутність відповідей керівника на запити депутатів і керівництва облради. Сам Коцюба вважав ці звинувачення безпідставними та наполягав на незаконності свого звільнення.