01.10.25 

ImageУ Кременчуцькому льотному коледжі відбулося бінарне заняття для студентів спеціальності "Авіаційний транспорт" за програмою "Аеронавігація"

Старшим викладачем кафедри електронних комунікацій, радіотехніки та авіоніки Юрієм Стущанським разом з інструктором відділу післядипломної освіти Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Сергієм Верменичем для здобувачів освіти спеціальності "Авіаційний транспорт" освітньо-професійної програми "Аеронавігація" 29 вересня було проведене бінарне заняття з навчальної дисципліни "Авіаційне і радіоелектронне обладнання вертольоту Schwaizer 300C".

Тема бінарного заняття "Прилади контролю роботи двигунів, контролю роботи трансмісії і систем вертольоту".

Під час бінарного заняття Юрій Стущанський ознайомив здобувачів освіти з переліком, призначенням та розміщенням приладів контролю роботи двигунів, контролю роботи трансмісії і систем вертольоту на приладовій дошці.

Сергій Верменич розповів про розміщення датчиків цих приладів на вертольоті Schwaizer 300C, їх принцип дії та експлуатаційні обмеження.