01.06.22 

ImageОнук інженера-авіамоделіста Харківського аероклубу, незмінного судді змагань з авіамодельного спорту в Україні Валерія Ткачука Микола зайняв друге місце серед юніорів із кордових пілотажних моделей на етапі Кубка світу в Чехії.

Про це повідомила прес-служба Харківського аероклубу. Аероклуб пишається спортсменами та з нетерпінням чекає на поновлення льотної роботи на аеродромі "Коротич".

Валерій Ткачук написав:

"Через активні бойові дії біля Харкова сім'я мого сина (дружина, дочка та син) опинилася у Братиславі. Мій онук Коля займається в авіамодельному гуртку ХАІ, літає на радіокерованих моделях F3A і цього року мав брати участь як юніор у команді України на Чемпіонаті світу. У гуртку ХАІ завдяки його тренеру м.с. Ю. Яценко Коля освоїв кордовий пілотаж та успішно виступав на змаганнях. У Братиславі живе Чемпіон Європи з кордових пілотажних моделей Ігор Бургер, і Яценко звів його з Колею. Завдяки І.Бургеру, який дав йому свою модель, брав на тренування та привіз на етап Кубка світу у Чехії, Коля взяв участь у змаганнях та посів друге місце серед юніорів. Хочеться висловити велику подяку всім, хто розуміє та підтримує нас.

Також у ці вихідні в Бельгії пройшов етап Кубка світу з F3A. Наші спортсмени реєструвалися, але взяти участь не змогли. Організатори все одно вивісили прапор України на головному флагштоку."

Image