30.03.23 

ImageУкраїнський стартап Promin Aerospace отримав $6,5 млн попередніх замовлень на майбутні послуги. 

Про це  розповів співзасновник і СЕО стартапу Михайло Рудомінський.

За його словами, листи про зацікавленість у їхніх послугах команда отримала ще наприкінці 2022-го. Це було декілька різних організацій, серед яких Public University of Aberdeen Scotland і приватні космічні компанії. 

Команда Promin Aerospace розробляє ракету, яка повинна виявитися в рази дешевшою за аналоги. Вона не має стадій під час польоту, коли відпрацьований (відгорілий) елемент відокремлюється та починає горіти інший. Ракета Promin Aerospace «згоряє» поступово протягом усього польоту. Такий підхід заощаджує кошти.

Як каже Михайло, зараз він не може назвати точну дату, коли відбудеться перший запуск ракети. Він згадав, що в цьому році можуть відбутися невеликі льотні випробування.

У 2021 році стало відомо, що Promin Aerospace залучив $500 000 у раунді pre-seed від венчурного фонду QPDigital для будівництва найменшої орбітальної ракети в історії.

Засновниками компанії є Михайло (Міша) Рудомінський і Віталій Ємець.

Нагадаємо. Promin Aerospace продемонстрував на 72-му Міжнародному конгресі астронавтики у Дубаї свою розробку – унікальний двигун, який під час польоту спалює твердопаливний стрижень, який є корпусом ракети.

Джерело Dev