11.07.23

ImageХарківський авіаційний інститут поділився успіхами своїх студентів та випускників у авіамодельному спорті.

Незважаючи на складну ситуацію з військовим станом та неможливість проведення змагань в Україні, спортсмени інституту взяли участь у Кубку світу з авіамодельних змагань в класах F2A, B, C, який проходив у місті Вержавіце (Польща) з 29 червня по 2 липня 2023 року.

Підготовка команди вимагала величезних зусиль та наполегливої роботи. Але студенти та випускники продемонстрували високий рівень майстерності та здобули значні результати.

Миколай Ткачук, студент ХАІ, власноруч спроєктував та сконструював експериментальну модель в класі F2B та зайняв 4-те місце.

Також випускники, Олексій Ігошин та Юрій Чайка, у складі команди гонщиків зайняли 3-те місце в класі F2C.

На даний момент Миколай Ткачук, Олексій Ігошин та Юрій Чайка готуються до участі у чемпіонаті Європи в складі збірної України.