25.03.24 

ImageНаціональний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут" навіть у найтяжчі часи блекауту, спричиненого підступними і віроломними обстрілами рф, продовжує працювати, забезпечуючи неперервний навчальний процес та всебічну підтримку своїх співробітників, студентів та переселенців, які знайшли прихисток у гуртожитках вишу.

Про це заявила прес-служба ХАі. 

"Недивлячись на обстріли, університет продовжує працювати у штатному режимі, не дозволяючи складним ситуаціям у місті та області завадити своїй місії надавати якісну освіту та забезпечувати наукові дослідження у галузі аерокосмічної техніки", - йдеться у повідомленні.

Навіть в умовах блекауту, коли доступ до електроенергії та інших ресурсів обмежений, ХАІ забезпечує необхідні умови для роботи своїх співробітників та студентів. Виш вживає заходів для постачання електроенергії, води та інших ресурсів, щоб навчальний процес міг тривати без перебоїв.

Основною метою університету є забезпечення якісної освіти та підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі авіації та космонавтики. Навіть у складних умовах, коли безпека та стабільність у регіоні під загрозою, Харківський авіаційний інститут забезпечує неперервний навчальний процес. Викладачі та науковці працюють у повному обсязі, проводять заняття та лекції, дистанційно або в умовах, які забезпечують безпеку всіх причетних осіб.

ХАІ продовжує забезпечувати якісну освіту та підтримку своїх співробітників та студентів навіть у найважчі часи.