02.03.22 

ImageWizz Air підтримує українських біженців: пропонує 100 000 безкоштовних посадкових місць із сусідніх країн у березні

Лондон, 2 березня 2022 року: Wizz Air сьогодні оголосила про те, що підтримає українських біженців, пропонуючи їм 100 000 безкоштовних посадкових місць* на всіх рейсах континентальної Європи, які виконуються із сусідніх з Україною держав (Польща, Словаччина, Угорщина, Румунія). Wizz Air прагне допомогти біженцям дістатися до кінцевого пункту призначення, де б це не було. Wizz Air вже додала більші літаки та організувала додаткові рейси з прикордонних країн до Європи, щоб допомогти підтримати переміщення біженців, котрі цього потребують.

Wizz Air розуміє, що багато біженців вже почали переїжджати і можуть перебувати в різних країнах. Відтак, авіакомпанія також запропонує 29,99** євро «рятувального тарифу» на всі інші рейси (крім ОАЕ, Ісландії та Канарських островів), а також 69,99** євро «рятувального тарифу» на всі рейси до ОАЕ, Ісландії та Канарських островів.

Українські біженці, які мають намір забронювати авіарейс, можуть зробити це за посиланням: https://wizzair.com/#/rescue. 100 000 безкоштовних місць і «рятувальні тарифи» будуть доступні для подорожей впродовж березня. Під час оформлення бронювання пасажири мають вказати номер свого українського паспорту/ID-картки та показати якийсь із цих документів під час реєстрації (check-in).

Авіакомпанія рекомендує пасажирам перевіряти сайт Wizz Air, оскільки можуть бути доступні нижчі тарифи. Водночас, ми прагнемо забезпечити українських біженців доступними авіаперельотами під час кризи незалежно від того, де вони перебувають. 

Джозеф Вараді (József Váradi), головний виконавчий директор Wizz Air, зауважив: «Наші серця та думки зараз з українським народом. Ми прагнемо допомогти якомога більшій кількості українських біженців дістатися до безпечного місця, тому запропонуємо їм 100 000 безкоштовних посадкових місць на рейсах з прикордонних країн і спеціальні «рятувальні тарифи» на інших рейсах. Ми спостерігаємо за неймовірними зусиллями щодо збору гуманітарної допомоги нашими співробітниками на місцевому рівні по всій мережі діяльності Wizz Air і, як компанія, хочемо долучитися та посилити ці зусилля. Ми прагнемо забезпечити безпечні та дружні авіаперельоти для біженців». 

Інформація про Wizz Air

Wizz Air — лоукост-авіаперевізник з найшвидшим зростанням у Європі. Флот авіакомпанії складається зі 149 літаків Airbus A320 та A321. Команда професіоналів забезпечує високоякісним сервісом та низькими цінами, завдяки чому компанія Wizz Air стала вибором понад 40 млн пасажирів за результатами фінансового року, що закінчився 31 березня 2020 року. Акції Wizz Air котируються на Лондонській фондовій біржі під тікером «WIZZ». Нещодавно Wizz Air була визнана однією з топ-10 найбезпечніших авіакомпаній у світі за оцінкою airlineratings.com. У 2020 році авіакомпанія була також визнана авіакомпанією року за версією ATW – цю нагороду отримують організації та окремі особи за видатну продуктивність, інновації та високий рівень сервісу.

*Безкоштовні посадкові місця:

Вказана кількість квитків (100 000) за ціною 0 євро діє доки будуть доступні вільні місця на окремих рейсах, що виконуються у березні 2022 року. Пасажири можуть взяти одну ручну поклажу (макс.: 40x30x20 см). Сумка-візок і решта одиниць зареєстрованого багажу оплачуються додатково. Ціна поширюється тільки на бронювання, зроблені на https://wizzair.com/#/rescue.

**Щодо тарифів 29.99 євро та 69.99 євро:

Ціна в один бік, включно з адміністративним збором. Пасажири можуть взяти одну ручну поклажу (макс.: 40x30x20 см). Сумка-візок і решта одиниць зареєстрованого багажу оплачуються додатково. Ціна поширюється тільки на бронювання, зроблені на https://wizzair.com/#/rescue.

 

Більше інформації можна отримати у:

Крісті Роулінгс (Christie Rawlings), менеджерки з корпоративних комунікацій – Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script