22.06.22 

ImageМіжнародний аеропорт "Бориспіль" за результатом опитування пасажирів The World’s Best Airports in 2022, проведеного консалтинговою компанією Skytrax, увійшов до десятки найкращих аеропортів Східної Європи.

Першу сходинку у даному рейтингу посів аеропорт Будапешт, другу і третю - Таллінн і Бухарест відповідно. Аеропорт Бориспіль опинився на сьомій позиції, між Батумі і Белградом, передає ЦТС.

"Війна раптово зупинила роботу аеропорту. Але ніщо не змінить нашу впевненість у перемозі України, її мирний та незалежний розвиток. Віру в майбутнє головних повітряних воріт країни", - прокоментував генеральний директор аеропорту Бориспіль Олексій Дубревський.

Image 

Skytrax - впливова британська консалтингова компанія, що з 1989 року оцінює та вивчає якість обслуговування аеропортів і авіакомпаній світу. World Airport Awards вручається за результатами опитування більше 13 мільйонів пасажирів у 550 аеропортах світу.

Відзначимо, що в 2021 році в аналогічному рейтингові Skytrax головна українська повітряна гавань посіла 5 місце. Кращим у Східній Європі і тоді визнавався Будапешт.