19.08.22 

ImageАвіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України” з огляду на поточну воєнно-політичну ситуацію пролонгує призупинення регулярних та чартерних рейсів з/до України до 23:59 21 листопада 2022 року за київським часом.

Про це повідомила пресслужба авіакомпанії.

Авіакомпанія МАУ наголошує, що підтримує і підтримуватиме зв'язок з МЗС України, Міністерством інфраструктури України. З огляду на складну ситуацію в умовах воєнного стану авіаперевізник звертає увагу на можливість вимушених затримок та ускладнень зворотного зв’язку на сервісних каналах комунікації з пасажирами та розраховує на розуміння.

Усі пасажири авіакомпанії та громадяни України, які опинилися за кордоном і повинні повернутися в Україну, мають зареєструватись на державному сайті Державної Реєстрації Українських Громадян https://friend.mfa.gov.ua/

Зареєстрованим громадянам буде надано інформацію про рейси до вказаних пунктів та до пунктів прибуття в Україну.

Уся актуальна інформація щодо подальшого статусу виконання рейсів буде по можливості розміщуватись на офіційному сайті МАУ. Наразі пасажири скасованих рейсів можуть скористатися наступними можливостями (з огляду на технічні нюанси в умовах воєнного стану в Україні):

 

  • Переоформлення квитків, рейси, які були скасовані з 24 лютого на нові дати після стабілізації ситуації;
  • Анулювання бронювання, щоб квиток залишився активним для переоформлення на нові дати, які можна буде уточнити пізніше, протягом терміну дії квитка (рік з моменту придбання);
  • Промокод на повну суму квитка;
  • Повернення вартості квитка. Звертаємо увагу на те, що вказати точні терміни повернення наразі немає можливості;
  • Термін дії всіх промокодів, оформлених до 31 березня 2022, буде автоматично продовжено до 31 березня 2024;
  • Пасажирам, які хотіли б отримати повернення вартості промокоду, таку можливість буде надано. Однак, вказати точні терміни повернення наразі немає можливості.

 

За консультацією чи переоформленням квитків рекомендуємо звертатися до агенцій де були придбані квитки або до Центру підтримки клієнтів, заповнивши необхідну форму зворотного зв'язку на офіційному сайті авіакомпанії.