14.01.23 

ImageПАТ "Мотор Січ" відкрило офіс в центрі столиці Туреччини Анкари.

Про це розповів Надзвичайний і Повноважний Посол України в Туреччині Василь Боднар.

"Так, приміщення для представництва обрали ще у першій половині року, й зробили вони це з розрахунку на стратегічну співпрацю саме з Туреччиною. Цей офіс мав би запрацювати на зміцнення зв’язків та співпраці. Турецький ринок і для "Мотор Січі", і для інших підприємств нашої оборонної галузі є привабливим", - сказав Боднар.

Дипломат висловив сподівання, що нове керівництво компанії обстоюватиме проукраїнські позиції та матиме більше можливостей для реалізації проєктів на благо України та в інтересах її оборони.

Як повідомлялось раніш, в кінці листопада ПАТ "Мотор Січ", що спеціалізується на виробництві авіаційної техніки, очолив Олексій Нікіфоров. Також відбулися ротації в наглядовій раді та серед членів ради директорів акціонерного товариства. Відповідний наказ підписав очільник оборонного відомства Олексій Резніков.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що активи компаній "Мотор Січ", "Запоріжтрансформатор", "АвтоКрАЗ", "Укрнафта" та "Укртатнафта" передано в управління Міністерства оборони. 7 листопада Президент Володимир Зеленський у контексті відчуження у власність держави згаданих підприємств для забезпечення потреб оборони заявив, що не виключає інших подібних рішень.

В 2021 році турецька компанія Baykar та запорізька "Мотор Січ" домовилися про інтеграцію у важкий БПЛА Akinci двигуна МС-500. Відповідний договір між компаніями був підписаний 11 листопада, в рамках міжнародної виставки озброєння SAHA.

Джерело Укрінформ