28.09.23 

ImageАпеляційна палата Вищого антикорупційного суду 27 вересня ухвалила рішення залишити підозрюваного у справі заволодіння майном аеропорту "Одеса" бізнесмена Бориса Кауфмана під вартою.

"Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розглянула апеляційні скарги сторони захисту на ухвалу слідчого судді ВАКС від 7 вересня 2023 року про обрання одеському бізнесмену запобіжного заходу у виді тримання під вартою з альтернативою внесення 268,4 млн грн застави", - йдеться в повідомленні Апеляційної палати ВАКС.

У пресслужбі суду додали, що особа підозрюється у причетності до незаконного заволодіння майном КП "Міжнародний аеропорт  "Одеса" та до привласнення 2,5 млрд грн доходу від його діяльності.

За результатами розгляду колегія суддів залишила без задоволення апеляційні скарги сторони захисту, а ухвалу слідчого судді ВАКС — без змін.

Нагадаємо. 7 вересня ВАКС обрав запобіжний захід бізнесмену Борису Кауфману, який є одним з підозрюваних у справі щодо незаконного заволодіння міжнародним аеропортом "Одеса" та 2,5 млрд грн доходу від його діяльності.

Слідство встановило, що у 2011 році підозрювані реалізували злочинну схему, в результаті якої аеропорт перейшов з власності територіальної громади у спільну власність міста та так званих приватних інвесторів.

В результаті подальших дій учасників схеми місто повністю втратило будь-який контроль над вказаним об’єктом та не отримувало від його діяльності жодного прибутку. 

Джерело ЕП