05.07.22 

ImageЗа даними Мінцифри в перший день після старту проекту на рахунок ЗСУ надійшло понад 84,6 млн гривень.

Проект "Армія дронів" зібрав майже 200 мільйонів гривень. За перший день на рахунок ЗСУ надійшло понад 84,6 мільйони гривень.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Федоров зазначив, що до збору коштів активно долучається бізнес.

"Понад 100 мільйонів гривень передав на "Армію дронів" український та британський підприємець у сфері ІТ та космічних технологій Максим Поляков. Ми також отримали підтвердження від Київської школи економіки та її американських партнерів про підтримку "Армії дронів". КШЕ перерахує ще 57 мільйонів гривень", – написав Михайло Федоров.

За його словами, на перші 64 мільйони гривень, які українці зібрали через благодійну банку в Monobank, Мінцифри придбає два безпілотних комплекси Warmate для ЗСУ.

Він подякував кожному, хто надсилає власні дрони.

"Те, що українці і люди по всьому світу так підтримують ЗСУ — дуже важливо. І повірте, кожному дрону ми радіємо. Кожен відмічаємо! Не зупиняйтеся!"- закликав міністр цифрової трансформації України.

Довідково: Фандрейзингова платформа UNITED24 разом із Генеральним штабом ЗСУ та Міністерством цифрової інформації оголосили про початок проєкту "Армія дронів". Це комплексна програма, до якої входять системна закупівля дронів, їхній ремонт та оперативна заміна, а також курс навчання пілотів. Перша задача проєкту — придбати 200 дронів-розвідників для Збройних Сил України, а також зібрати тисячі найпростіших дронів.

Источник armyinform