24.08.22 

ImageБезпілотники Bayraktar на які збирав кошти Фонд Сергія Притули пофарбували у вишиванку, та готують до передачі в Україну.

За не повні три доби українці назбирали 600 мільйонів гривень, яких вистачить на купівлю чотирьох "Байрактарів" для Збройних Сил України. Проєкт зі збору коштів був ініційований Благодійним Фондом Сергія Притули і блогером Ігорем Лаченковим. 

Але турецька компанія Baykar оголосила, що не братиме оплату за безпілотники Bayraktar TB2, а передасть їх ЗСУ безкоштовно.

"Компанія Baykar обізнана, що українська компанія по збору коштів під назвою "Народний BAYRAKTAR" успішно зібрала суму для придбання кількох БПЛА Bayraktar TB2 для захисту своєї Батьківщини. Бізнесмени та звичайні люди внесли кошти - малі й великі - для досягнення цієї мети протягом кількох днів. Компанія Baykar не прийматиме оплату за TB2 і безкоштовно відправить 3 БПЛА на український фронт. Натомість ми просимо спрямувати зібрані кошти на допомогу в боротьбі народу України. Ми зворушені цією солідарністю та рішучістю перед обличчям, здавалося б, нездоланних викликів. Компанія Baykar молиться про справедливе розв’язання та тривалий мир", - повідомила тоді компания.