10.10.22 

ImageЗгідно з інформацією, опублікованою Міністерством оборони США (DoD), між американською компанією AeroVironment та Україною підписано контракт на постачання БПЛА-камікадзе Switchblade 600.

Раніш Сполучені Штати поставили 700 тактичних безпілотних авіаційних систем Switchblade, включаючи Switchblade 300, і БПЛА-камікадзе Phoenix Ghost.

22 серпня 2022 року було оголошено, що найближчими днями буде підписано контракт на дослідження та розробку БПЛА Switchblade 600.

Switchblade 600 оснащений боєголовкою ПТРК на основі протитанкової ракети Javelin, призначеної для знищення танків і важкої броньованої техніки. Він важить 54,5 кг і може бути готовий до використання за 10 хвилин. Він може подолати відстань у 40 кілометрів за 20 хвилин, а потім баражувати 20 хвилин. Крім того, він може розвивати швидкість 185 км/год.

Сенсорна планшетна система керування вогнем дозволяє керувати боєприпасами вручну або автономно. БПЛА захищений за допомогою вбудованих шифрованих з’єднань для передачі даних і GPS із запатентованим хвильовим закриттям. Додатковий модуль цифрового каналу передачі даних (DDL) дозволяє виконувати операції на відстані понад 90 км.