15.10.22 

ImageЛьотчик-винищувач KARAYA, який збив 5 "Шахедів" і катапультувався на Вінниччині: "Працюймо далі! До повного знищення ворога" 

Ще два дні тому льотчик на позивний KARAYA знищив 5 іранських дронів та через пошкодження літака катапультувався на Вінниччині, попередньо відвівши винищувач від населеного пункту. А вже сьогодні він у прямому ефірі телемарафону "Єдині новини" впевнено заявляє, що готовий хоч завтра знову сісти в кабіну винищувача, який, до речі, вже чекає на відважного пілота в частині. 

Каже щиро, що не проти був би знищувати окупантів і на F-16, проте й на радянській техніці з побратимами дадуть рашистам прикурити! 

— Ворог, не маючи успіхів на полі бою, починає переходити до терору цивільного населення, знищуючи не військові об’єкти, а дитячі майданчики, зупинки громадського транспорту та інші «центри ухвалення рішень» — ділиться KARAYA. — У тому числі застосовує іранські дрони. Та ми за короткий час адаптувались і до такої загрози. Хоча чесно скажу, ціль непроста, та ми досить успішно її знищуємо.

Про "успішно знищуємо" льотчик точно не вигадує. За знищенням дронів 12 жовтня вінничани спостерігали практично "в прямому ефірі". 

— Наведення вночі здійснюємо радіолокаційним способом, — додає пілот. — У денний час працювати набагато простіше, адже є можливість встановити візуальний контакт із повітряною ціллю. 

"Хто він?" — "Покажіть обличчя Героя!" — вже наступного ранку після повітряних боїв вінницькі пабліки рясніли такими повідомленнями. Тим часом молодому пілотові зовсім не до "моментів слави!" Попереду — інші турботи. 

— Працюймо далі! До повного знищення ворога!

Джерело armyinform