07.11.22 

ImageЧерез втрату досвідчених екіпажів та інші проблеми росія навряд чи здобуде перевагу в повітрі на війні в Україні протягом найближчих місяців.

Про це йдеться у короткому зведенні британської розвідки, опублікованому у понеділок Міністерством оборони Великої Британії у Твітері .

Як зазначається, 3 листопада головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив, що росія втратила в Україні понад удвічі більше літаків, ніж у радянсько-афганській війні. Це 278 втрачених літаків рф в Україні проти 119 літаків в Афганістані.

"Хоча ми не можемо перевірити ці цифри незалежно, відсутність у росії переваги в повітрі, що триває, ймовірно, посилюється поганою підготовкою, втратою досвідчених екіпажів і підвищеним ризиком надання безпосередньої авіаційної підтримки в щільних зонах протиповітряної оборони. Навряд чи це зміниться у найближчі кілька місяців", - заявили у британській розвідці.

Там також вважають, що втрати літаків у росії, ймовірно, значно перевищують можливості рф з виробництва нових корпусів. А час, необхідний для підготовки компетентних пілотів, ще більше знижує можливості рф з відновлення бойової авіації.

  #StandWithUkraine  pic.twitter.com/bmQn6FHZYH

 

Джерело ukrinform