11.12.22 

ImageДо Польщі прибула група українських медиків для участі в тренуваннях із повітряної евакуації поранених із зони бойових дій на основі стандартів, що діють в Європейському Союзі.

Про це повідомив голова Бюро національної безпеки Яцек Сєвєра, пише ЄП.

"У межах ініціативи перших леді Польщі та України група українських лікарів прибула до Польщі і завтра розпочинає тренування повітряної евакуації поранених військових і мирних жителів із зони бойових дій", – написав він у Twitter.

"Польща підтримує Україну у створенні та розвитку структур вертолітної медичної рятувальної служби, і ще більше груп уже прямують (для тренувань)", – додав він.

Як уточнили в Бюро нацбезпеки Польщі, навчання першої групи українських лікарів розпочнеться в понеділок на польській медичній авіарятувальній базі у Варшаві. У заході візьмуть участь голова Бюро національної безпеки міністр Яцек Сєвєра, міністр охорони здоров’я Адам Нєдзельскі та заступник міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак.

Крім того, за попередніми домовленостями, у січні 2023 року також буде розпочате навчання з лікування постраждалих із важкими опіками.