09.01.23 

ImageОкупаційна адміністрація російської федерації виставила на продаж 100% акцій Державного підприємства "Євпаторійський авіаційний ремонтний завод", що входить до складу Укроборонпрому та перебуває на тимчасово окупованій території з 2014-го року.

Це вже третя спроба загарбників продати те, що їм не належить, повыдомила пресслужба Укроборонпрому.

Дії окупаційної влади рф є черговим проявом агресії проти територіальної цілісності та суверенітету України, а результати так званого аукціону вважатимуться недійсними. 

Тимчасово окупована росією Автономна Республіка Крим є невід’ємною частиною території України, на яку поширюється дія Конституції та законів України, а також міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України. 

Тимчасова окупація російською федерацією територій України є незаконною і не створює для держави-агресора жодних територіальних прав.

"Після деокупації території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя ми обов’язково відновимо контроль над діяльністю Державного підприємства "Євпаторійський авіаційний ремонтний завод", - повідомляє Укроборонпром.