01.02.23 

ImageНа початку листопада авіакомпанія SkyUp запустила перший літак із логотипом UNITED24. Його головна мета — нагадувати світові про Україну та збирати кошти на медичну допомогу.

За цей час літак здійснив 43 рейси до десятьох країн та перевіз понад 9000 людей. З нового року на всіх пасажирів чекав сюрприз: після вітальних слів бортпровідника до них звернулись музиканти гурту Imagine Dragons.

"Відомі в усьому світі музиканти Imagine Dragons стали амбасадорами UNITED24 в липні 2022 року і відтоді постійно підтримують проєкти та збори для України - від фандрейзингу на автівки швидкої допомоги до розіграшу гітари з автографами серед підписників щомісячної пожертви, від участі в концерті з нагоди Дня Незалежності України до запису привітання для пасажирів літака SkyUp. Ми дуже вдячні за цю підтримку і віримо, що одного разу гурт запише особливе привітання — для пасажирів першого рейсу до Києва", - повідомила Ярослава Гресь, координаторка UNITED24.

Imagine Dragons не лише вітають пасажирів на борту літака SkyUp, але й розігрують два квитки на будь-який свій концерт аж до кінця 2025 року. Взяти участь у розіграші можна до 12 лютого 2023 року. Для цього потрібно зробити внесок через UNITED24 за окремим посиланням. Авіакомпанія та UNITED24 також розіграють серед усіх, хто донатив через платформу, брендовані валізи Have a Rest, світшот Balenciaga&UNITED24, а також п’ять браслетів «Азовсталь. Символ незламності».

"SkyUp підтримує ініціативи для допомоги та розвитку рідної країни. Ми з гордістю долучилися до проєкту UNITED24, який об’єднує світових лідерів думок, в тому числі Imagine Dragons. Як український бізнес, що виконує рейси у Європі, ми несемо на своїх помаранчевих крилах віру в перемогу України у цій війні. Ми також віримо, що незабаром наймасштабніший концерт Imagine Dragons відбудеться в Києві, а ми заново відкриватимемо нашу країну всьому світові", - розповіла Маріанна Григораш, директорка з маркетингу авіакомпанії SkyUp Airlines

Літак уже здійснив 43 рейси до 14 аеропортів у Франції, Португалії, Естонії, Румунії, Латвії, Польщі, Швеції, Молдові, Єгипті й Тунісі.

Джерело MMR