18.03.24 

ImageАвіакомпанія SkyUp Airlines успішно пройшла аудит та отримала реєстрацію в програмі Аудиту операційної безпеки IATA (IOSA).

Про це повідомила прес-служба компанії. 

За словами прес-служби, це підтверджує високі стандарти експлуатаційної безпеки, яких дотримується SkyUp Airlines, а також відкриває нові можливості для співпраці з лідерами світової авіагалузі на умовах ACMI-контрактів. 

IOSA — програма Аудиту операційної безпеки IATA — визнана в усьому світі система оцінки експлуатаційної безпеки авіакомпаній. IOSA IOSA відома проведенням аудитів експлуатаційної безпеки та постійним вдосконаленням стандартів. Саме такий підхід і забезпечив статус програми в авіаіндустрії — за останні двадцять років IOSA стала справжнім еталоном аудиту безпеки, а реєстрація в цій програмі — підтвердженням надійності авіакомпанії для пасажирів та бізнес-партнерів.  

"SkyUp Airlines крок за кроком зміцнює свої позиції на світовому ринку перевезень на умовах ACMI. Реєстрація в програмі IOSA - це наступний важливий етап для нас і позитивний сигнал для потенційних партнерів. Ми вкотре демонструємо ринку, що співпрацювати з нами — безпечно, надійно та вигідно", - сказав Дмитро Сєроухов, CEO SkyUp. - "Минулого року SkyUp Airlines потрапили в ТОП-20 авіакомпаній, що уклали найбільше ACMI-контрактів у Європі, за даними профільного видання ch-aviation. Цього року плануємо взяти нові висоти: ми амбітні, відкриті до партнерства та ніколи не зупиняємось на досягнутому".