30.03.24 

Огляд тепловізійного приціла HikMicro Thunder TH35: Нові горизонти спостереження

Сьогодні ми представляємо вам новинку - тепловізійний приціл HikMicro Thunder TH35. Цей приціл - це втілення передових технологій та надійності, яке дозволить вам бачити світ у новому світлі навіть в умовах низької видимості.

Image 

Основні технічні характеристики тепловізійного приціла HikMicro Thunder TH35

 • Роздільна здатність: 640x512 пікселів
 • Частота оновлення зображення: 50 Гц
 • Оптичне збільшення: 3х
 • Діапазон виявлення теплового випромінювання: від -40°C до +1000°C
 • Інтегрований Wi-Fi модуль для передачі зображення на смартфон

Хто обирає тепловізор тепловізійний приціл HikMicro Thunder TH35

Приціл HikMicro Thunder TH35 обирають ті, хто шукає надійний інструмент для спостереження та нічного бачення. Це ідеальний вибір для мисливців, військових, патрульних охоронців, а також для використання у промислових та наукових цілях.

Image

Переваги тепловізійного приціла HikMicro Thunder TH35

 • Висока роздільна здатність та чіткість зображення
 • Широкий діапазон виявлення теплового випромінювання
 • Можливість передачі зображення на смартфон через Wi-Fi
 • Надійність та довговічність
 • Простота в управлінні та ергономічний дизайн

Застосування тепловізійного приціла HikMicro Thunder TH35 у військовій сфері

У військовій сфері тепловізійний приціл HikMicro Thunder TH35 займає важливе місце, забезпечуючи військовим нові можливості для спостереження та нічного бачення. Ось деякі з важливих застосувань цього прицілу в військовій діяльності:

 1. Спостереження за рухом ворожих сил: тепловізійний приціл TH35 дозволяє військовим оперативно виявляти рух ворожих сил у низьких світлових умовах, що робить його незамінним інструментом для забезпечення безпеки військових підрозділів.
 2. Виявлення підозрілих об'єктів та загроз: завдяки високій роздільній здатності та широкому діапазону виявлення теплового випромінювання, приціл TH35 дозволяє вчасно виявляти підозрілі об'єкти та потенційні загрози для безпеки військових об'єктів та персоналу.
 3. Нічні операції та патрулювання: завдяки здатності працювати в умовах низької видимості, тепловізійний приціл TH35 дозволяє проводити нічні операції та патрулювання з високою ефективністю, забезпечуючи військовим перевагу над противником.
 4. Рятувальні операції: військові можуть використовувати тепловізійний приціл для пошуку та рятування поранених в низьких світлових умовах, що може врятувати життя в бойових ситуаціях.
 5. Артилерійське спостереження: приціл TH35 може бути використаний для артилерійського спостереження та наведення вогню на цілі навіть в умовах обмеженої видимості, що підвищує точність та ефективність вогневих ударів.

Таким чином, тепловізійний приціл HikMicro Thunder TH35 виявляється незамінним інструментом для військових умов, забезпечуючи підвищену ефективність та безпеку в оперативних діях.

Image

Купити тепловізійний приціл HikMicro Thunder TH35 в магазині УкрОптика

Не втрачайте часу - купити теплоприціл (https://ukroptica.com.ua/teplovizionnye-pricely/) HikMicro Thunder TH35 ви можете вже сьогодні та розширте свої можливості спостереження в низьких світлових умовах. Ми гарантуємо якість та надійність кожного придбаного товару. Обирайте найкраще разом з УкрОптика!