11.04.24 

ImageSkyUp підписала договір із Wizz Air на період з 1 квітня 2024 до 31 березня 2025 року.

Як повідомляє прес-служба авіакомпанії, контракт передбачає залучення трьох літаків SkyUp на умовах ACMI: разом із командами та технічними фахівцями. Два з цих повітряних суден базуватимуться в Бухаресті (OTP), а ще один у Варшаві (WAW).

"Розвиток перевезень на умовах ACMI-контрактів наразі є центральною складовою нашої стратегії розвитку. Підписання контракту з Wizz Air — важливий етап для нас, адже в нас уже є позитивний досвід співпраці з цим авіаперевізником. Це вкотре підтверджує, що SkyUp є надійним партнером для європейських лідерів авіаперевезень та здатен забезпечувати високий рівень безпеки й якості послуг", — говорить Дмитро Сероухов, CEO SkyUp.

"Ми раді оголосити про наше партнерство зі SkyUp. Їхнє прагнення до досконалості в роботі та відданість високим стандартам безпеки та професіоналізму ідеально узгоджуються з нашими цінностями, що вже було доведено під час нашої попередньої спільної роботи. Цього літа ми прагнемо досягти нових висот і, завдяки співпраці зі SkyUp, забезпечити нашим пасажирам винятковий рівень послуги", — коментує Мауро Пенеда, керівник центру управління операціями Wizz Air.

 Нагадаємо, що після початку повномасштабного вторгнення у 2022 році SkyUp розпочав розвиток нового напрямку діяльності — виконання рейсів для інших авіакомпаній на умовах ACMI-контрактів. Перелік авіаперевізників, із якими вже співпрацював SkyUp, включає Tunisair, FlyOne, HiSky SRL, HiSky Europe SRL, Wizz Air Malta, Wizz Air Abu Dhabi, Corendon Dutch, Tailwind Airlines та FlyEgypt. Влітку 2023 року профільне видання ch-aviation включило SkyUp Airlines до переліку ТОП-20 найбільших постачальників послуг ACMI в європейському небі.