18.07.06 
Image  Авиакомпании | МАУ
Компанія Boeing відзначила Міжнародні Авіалінії України за її останні досягнення у галузі розвитку української авіації. Віце-президент Boeing Крейг Джонс передав престижну нагороду  за технічні досягнення (Technical Achievement Award) за перше вдале проведення комплексу робіт «D-Check» на авіалайнері західного виробництва. Віце-президент з технічних питань МАУ Олександр Сауценко отримав нагороду від імені авіакомпанії.

«D-Check» – комплекс інтенсивних оглядів та обслуговування літака, які потрібно робити після 20 000 годин польоту (приблизно вісім років). Спроможність робити такий огляд свідчить про важливий етап у розвитку авіакомпанії завдяки систематичному навчанню, проведенню експертиз та наявності необхідного технічного обладнання. «Для Boeing дуже важливо допомагати авіакомпанії саме під час цього етапу розвитку», – говорить Крейг Джонс. – «Міжнародні Авіалінії України повинні пишатися цим історичним кроком. Компанія вже займає лідуючі позиції на ринку авіаперевезень у своєму регіоні, а новий успіх свідчить про подальший розвиток».

Міжнародні Авіалінії України були першими в СНД, які отримали право на повне технічне обслуговування західного літака. МАУ також отримала право обслуговувати інших операторів Боїнг 737 в регіоні. Президент МАУ Юрій Мірошников сказав: «Наша мета полягає в тому, щоб продовжувати розвивати бізнес, використовуючи високий рівень виробничої та технічної кваліфікації. Розвиток послуг – це гарний приклад реалізації стратегічного підходу, результат якого може стати суттєвим внеском в економіку країни».

МАУ – лідер серед міжнародних перевізників в Україні. Компанія була заснована в 1992 році. МАУ була однією з перших компаній в Україні, що залучила іноземні інвестиції. Основою успіху МАУ стали літаки Боінг 737. Починаючи з двох  нових Боінг 737 - 400s у 1992 році, у 2006 році авіакомпанія  виконує 300 регулярних рейсів на 12-ти  Боінгах 737s.  Надійність літака та ефективність стали основою успіху МАУ.

Авіакомпанія МАУ базується в аеропорту «Київ-Бориспіль» та має 40 представництв в Україні. Мережа  міжнародних продажів компанії охоплює 70 країн світу.

Прибуток МАУ у 2005 році склав $ 161 млн, виручка – $ 4,5 млн. Пакетом акцій МАУ володіють: Фонд державного майна України – 61,6%, Австрійські Авіалінії – 22,5%, Європейський банк реконструкцій і розвитку – 9,9% та Ейр Кап (колишній ЕйрФранс) – 6%.

Додаткова інформація:

Надійність Боінгу 737 доведена популярністю у Східній Європі та в країнах колишнього Радянського Союзу. Більш ніж 200 Боінгів – безумовно, найпопулярніший західний літак будь-якого розміру. Велика популярність Боінгу свідчить про великий потенціал ринку,  на якому працює МАУ.

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» - один із лідерів ринку міжнародних авіаперевезень в Україні. Заснована в 1992 р., МАУ стала однією з перших українських авіакомпаній із залученням іноземного капіталу. МАУ також є першою авіакомпанією на території СНД, яка почала експлуатацію літаків Боїнг -737, парк авіакомпанії складається з 12-ти сучасних авіалайнерів Боїнг різних модифікацій. Сьогодні авіакомпанія виконує регулярні польоти до Лондона, Парижа, Амстердама, Брюсселя, Берліна, Франкфурта, Дюссельдорфа, Відня, Цюриха, Рима, Мадрида, Мілана, Барселони, Лісабону, Гельсінки, Кувейта та Дубаї. Базовим аеропортом МАУ є міжнародний аеропорт Києва „Бориспіль” (КВР). Акціонери МАУ: Фонд державного майна України – 61,6%, Austrian Airlines – 22,5%, компанія Aer Cap - 6% і Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР)- 9,9%.  Більш докладну інформацію про авіакомпанію МАУ можна отримати на веб-сайті – www.flyUIA.com