27.05.22 

ImageБлагодійники надали суттєву технічну допомогу нашим військовим : придбали безпілотний авіаційний комплекс.

Фонд Віктора Пінчука придбав для 93 ОМБр український безпілотний авіаційний комплекс розвідки та коригування вогню артилерії "Фурія", а також допоможе з організацією навчання операторів дронів та забезпечить групу розвідників дороговартісною сучасною амуніцією. 

Як повідомив директор "Атлон-Авіа" Артем В'юнник в етері телеканалу "Еспресо ", БПЛА "Фурія" допомагають Збройним силам України знищувати російських окупантів з 2014 року.

"Безпілотні комплекси "Фурія", розроблені 2014 року, прийняті на озброєння як розвідник-корегувальник. Наразі це єдиний штатний засіб артилерійської розвідки, який застосовується для задач як розвідки, так і обслуговування стрільби, тобто коригування. Власне розвідка полягає у виявленні цілей, визначенні їхніх координат. Коригування вогню - це робота онлайн з вогневою позицією, до прикладу, артилерійською батареєю", - зазначив В'юнник.

"Завдяки тому, що безпілотник знаходиться в повітрі й спостерігає за районом ведення вогню, оператори мають можливість давати коригування артилерійському підрозділу, чи влучили, які відхилення і тд. Це дозволяє суттєво зменшити витрату боєприпасів на ураження цілей та підвищити живучість вогневої позиції через зменшення часу на ураження цілей", - пояснив директор "Атлон-Авіа".

Фото з сторінки фейсбук 93 ОМБр