05.12.22 

ImageЛьотний коледж МВС отримав від Міністерства оборони сертифікати державної авіації на підготовку майбутніх фахівців

Сьогодні, 5 грудня, керівництво управління регулювання діяльністю державної авіації України Міністерства оборони України передало льотному коледжу одного з закладів освіти МВС сертифікати державної авіації на підготовку та випуск льотчиків.

"Питання розвитку авіації, як державної так, і цивільної надзвичайно важливе питання в умовах сьогодення. Протягом останніх декілька років органи системи МВС зазнали трансформації у цій сфері, використовуючи новітню матеріальну, педагогічну і нормативну бази. Ключовим є розвиток авіації МВС, і щоб вона якомога ефективніше працювала на благо держави. Незважаючи на складні часи міністерство приділяє максимальну увагу підпорядкованим навчальним закладам задля побудови своєї системи авіації. Сподіваюсь, що випускники коледжів стануть складовою майбутньої авіації. Дякую Міністерству оборони за таку підтримку спрямовану на зміцнення нашої країни", - зазначив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров.

У свою чергу начальник управління регулювання діяльності державної авіації України Міністерства оборони України Андрій Телегін зазначив:

"Ми провели велику спільну роботу спрямовану на отримання державних сертифікатів авіації. Пройшовши всі  єтапи погоджень, ми розробили програму підготовки кадрів, а також нормативно правову і викладацьку бази. Данні сертифікати є не просто звичайними - а Європейськими. На сьогодні це надзвичайна подія, яка відбувається уперше в Україні, і надасть можливість готувати та випускати майбутніх льотчиків української авіації".

Разом з тим директорка Департаменту освіти, науки та спорту МВС Інна Ящук висловила підтримку Мінобороні:

"Завдяки данним сертифікатами льотний коледж буде першим хто незабаром буде навчати й випускати фахових льотчиків. Надзвичайно приємно, що з кожним днем ми зміцнюємо національну безпеку і оборону. Вірю, що спільно ми зробимо все можливо щоб державна авіація розбудовувалась саме на базі навчальних закладів МВС".

Крім того, слова вдячності та про розвиток майбутніх льотчиків розповів ректор одного з закладів освіти МВС:

"Надзвичайно важливо, що від сьогодні наш навчальний заклад буде займатися підготовкою українських льотчиків. А у 2023 році в нас запрацює набір на нову військово-облікову спеціальность спрямовану на підготовку технічного персоналу та вертольотчиків. Для цього вже підготовлені навчальні класи, програми польотів, інформаційні стенди та тренажери різного виду, зокрема тренажер вертольоту МІ-8, яких всього 5 у світі. Цей комплекс заходів надасть змогу готувати пілотів для всієї країни, зокрема підрозділів системи МВС".

Водночас сторони обговорили посилення співпраці у сфері розбудови державної авіації.