07.04.23 

Image4 квітня 2022 року літак UR-SQP Boeing 737-800 авіакомпанії SkyUp здійснив переліт з міжнародного аеропорту Бориспіль в аеропорт міста Ясси (Румунія). Евакуація літака здійснювалась в інтересах держави.

"З першого дня повномасштабного вторгнення SkyUp прагне допомагати Україні захищатись. Ми впевнені, що бути корисними своїй країні — це єдина можлива позиція для відповідального бізнесу. Протягом минулого року ми здійснили чимало евакуаційних та гуманітарних рейсів, — коментує Дмитро Сєроухов, генеральний директор SkyUp. — Наша співпраця з державою продовжується, і наші літаки будуть виконувати рейси в інтересах України".

Нагадаємо, що Boeing 737-800 UR-SQP на 189 місць був єдиним літаком компанії, який залишався в Борисполі після початку повномасштабного вторгнення. Всі інші 11 літаків були завчасно переміщені за кордон. 

Частина з них задіяна в операційній діяльності SkyUp — компанія надає послуги мокрого лізингу, виконує чартерні, гуманітарні, евакуаційні та спеціальні рейси. У 2022 році, відповідно до даних внутрішньої статистики SkyUp Airline, ми виконали 7 713 рейсів, перевезли понад 1,08 млн пасажирів та перерахували до бюджету майже 100 млн грн податків.

Пресслужба авіакомпанії SkyUp