22.05.23 

ImageАвіакомпанія Supernova Airlines розпочала вантажні авіаперевезення літаком ATR 72. 

Авіакомпанія Supernova Airlines  що входить до групи компаній "Нова пошта" 19 травня відкрила перший маршрут із Риги до Жешува в кооперації з латвійською авіакомпанією "RAF-Avia" її літаком ATR 72.

"Щоб розпочати реалізацію намічених планів діяльності, компанія домовилася з колегами з латвійської авіакомпанії "RAF-Avia" щодо тимчасового використання їхнього літака ATR 72 на маршруті з Риги до Жешува", - зазначили в компанії.

У "Новій пошті" пояснили, що основною причиною стало те, що процедури узгодження використання наявних у парку самої Supernova Airlines літаків Ан-26 у ЄС дуже бюрократичні та займають багато часу.

У компанії уточнили, що використання авіаперевезень економить до 36 годин на доставці посилок із (або в) Ригу порівняно з вантажівками. "Економія часу для того, щоб ми могли забезпечити якнайшвидшу доставку посилок для клієнтів, - головна наша мета", - наголосили в "Новій пошті".

Крім того, в компанії відзначили довгострокові плани Supernova Airlines в майбутньому сформувати флот із залученням вантажних версій сучасних літаків виробництва Boeing або Airbus.

Як повідомлялося, авіакомпанія Supernova Airlines 6 січня отримала український сертифікат експлуатанта, що надає можливість розпочати вантажні авіарейси.

Джерело interfax