12.04.24 

ImageФонд компетентної допомоги армії "Повернись живим" долучився до створення у Сухопутних військах ЗСУ Школи підготовки спеціалістів безпілотних авіаційних комплексів "Ятаган" та спільно з ПриватБанком оголосив благодійний збір з на її потреби. Для запуску повноцінної роботи школи необхідно зібрати 33 мільйони гривень.

"Ятаган" це школа в структурі Сухопутних військ ЗСУ, що формується на базі одного з їх навчальних центрів. Захисники проходитимуть фахове навчання, здобуваючи військову спеціальність зовнішнього пілота (оператора) безпілотних літальних апаратів. Школа готуватиме близько сотні фахівців щомісяця, а на кінець року - втричі більше. 

Зібрані кошти будуть спрямовані на встановлення та облаштування модульних навчальних класів, трас для польотів і відпрацювання сценаріїв бойової роботи, майстерні з ремонту БпЛА, закупівлю тренувальних бортів тощо.

"Сухопутні війська - найбільша частина Збройних сил України. Вони потребують розбудови й масштабування спроможностей у підготовці кваліфікованих фахівців, які будуть ефективно застосовувати дрони в зоні бойових дій, - каже керівник Школи БпЛА "Ятаган" майор Сергій Матвійчук. - Ми постійно покращуємо навчальний процес. Від військових отримуємо актуальну інформацію з фронту і оновлюємо програму. З появою нових комплексів будемо розширювати базу - ми до цього готові".

Підтримати збір можна, зробивши донат на спеціальній сторінці збору або за допомогою будь-якого із сервісів ПриватБанку: в меню "Добро" в Приват24, меню "Благодійність" в банкоматах та терміналах самообслуговування та через сайт dobro.privatbank.ua.

На фото: майор Сергій Матвійчук, керівник Школи БпЛА "Ятаган"