30.04.24 

ImageУламки зруйнованого росіянами літака Ан-225 "Мрія" перетворили на прикраси в благодійній колекції "оМРІЯна помста", весь дохід від продажу якої піде на допомогу ГУР МО України.

Про це повідомили ініціатори проєкту.

Уламок фюзеляжу легендарного літака для створення колекції передала парамедикиня Галина Алмазова, яка разом зі своїм підрозділом відбивала запеклі атаки на аеропорт, опікуючись пораненими.

"Покидаючи Гостомель, я не знала, що буде далі, але готувалась до будь-чого. В останню мить взяла з собою маленькі уламки великого літака як серце всієї України. Мені, як медику, хотілося зберегти його пульсацію, зробити бодай щось, щоб літак продовжував жити, щоб не вмирала наша мрія", - розповіла військовослужбовиця ЗСУ, захисниця Гостомеля Галина Алмазова, яка спільно з телеведучою Тетяною Гончаровою, артдиректоркою ювелірного бренду Мариною Фроловою та БФ "Козак Драйв" ініціювали проєкт.

Мета створення благодійної колекції "оМРІЯна помста" - збір на спеціальне обладнання для посилення ефективності технічної розвідки ГУР МО в рамках постійного діючого проєкту "Робимо вітер ворогу".

До лімітованої серії прикрас з уламками фюзеляжу зруйнованої "Мрії" увійшли 2 брошки-артефакти - "Турбіна" та "Літак".

Брошка "Літак" відтворює силует "Мрії". В дизайні використано найвпізнаваніший ракурс літака, яким його бачили на презентаціях та закарбували на фото по всьому світу. Автори доповнили його кінцівкою у вигляді тризуба. Наклад – 225 одиниць.

Брошка "Турбіна" апелює до унікальної риси гіганта — шести двигунів, які робили "Мрію" найпотужнішим цивільним транспортним літаком у світі. Наклад - 1000 одиниць.

Дизайн брошок - спільна розробка артдиректорки Марини Фролової та ювелірного бренду Karpenko Jewelry.

"Цей вибір був не випадковий, адже власник бренду - військовослужбовець ЗСУ, який б?ється за те, щоб наша оМРІЯна помста відбулась і Україна перемогла", - розповіли ініціатори проєкту.

Джерело Укрінформ