17.05.24 

ImageВідкриття аеропорту у Львові привабить іноземних інвесторів та туристів та може допомогти закрити небо над Україною. 

Про це сказав сказав голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький під час Національного туристичного саміту у Львові в п'ятницю, повідомив "Інтерфакс-Україна". 

"Величезне спасибі українському туристичному сектору за віру в державу, за те, що інвестиції тривають. І ми віримо, що після нашої перемоги Львів і Україна будуть однією з основних туристичних дестинацій (приваблива для туристів географічна територія - ІФ-У) на карті Європи", - зазначив Козицький. 

Він наголосив, що для ОДА важливо відкрити аеропорт. 

"На кожній міжнародній зустрічі ми акцентуємо увагу на тому, що відкриття аеропорту - це, з одного боку, закриття неба над Україною. З іншого боку, це величезна можливість для іноземного інвестора, іноземного туриста побачити Україну. Це можливість для людей подорожувати і це можливість зрозуміти, що відстань, наприклад, від Львова до Лондона, майже така сама, як відстань від Львова до Донецька", - сказав він.