01.11.23 

ImageВерховний суд України ухвалив передачу під контроль держави Дніпровського аеропорту

У вівторок, 31 жовтня, Верховний суд України постановив передати під контроль держави Дніпровський аеропорт. Раніше він належав українському олігарху Ігорю Коломойському.

Про це повідомило Dnipro TV із посиланням на адвокатку Олену Доненко. Аеропорт більше 20 років був активом Коломойського.

Олігарх неодноразово відмовляв більш дешевим аероперевізникам у роботі в аеропорту, залишаючи монопольне становище за авіакомпаніями Коломойського МАУ та "Роза Вітрів". Через це авіаквитки з Дніпра коштували у кілька разів дорожче, ніж з інших аеропортів України, а сам аеровокзал користувався низьким попитом.

Раніше влада неодноразово намагалася позбавити монополії Коломойського на польоти з Дніпра. 16 вересня 2021 року пройшов аукціон у тендері на будівництво аеродрому для нового аеропорту у Дніпрі.

Нагадаємо, 2 вересня Ігореві Коломойському повідомили про підозру у справі ПриватБанку. За даними слідства, у 2013-2020 роках олігарх легалізував понад 0,5 млрд грн шляхом їхнього виведення за кордон, використавши інфраструктуру підконтрольних фінустанов.

Джерело obozrevatel