31.10.22 

ImageПрезидент "Мотор Січі" В'ячеслав Богуслаєв на початку повномасштабної війни РФ проти України наказав розукомплектувати українські гелікоптери.

Про це повідомив генпрокурор Андрій Костін в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна.

За словами Костіна, слідство має інформацію, що Богуслаєв на початку повномасштабної війни, після відповідного звернення українських військових, наказував співробітникам підприємства приховати документи від гелікоптерів, щоб українські сили оборони не могли скористатися технікою.

"Мовляв, українські пілоти не сядуть за штурвал гелікоптера без спеціальних формулярів. Але і це ще не все! Після того, як українські військові звернулися за гелікоптерами, президент Мотор Січі наказав розукомплектувати техніку. Просто зняти з гелікоптерів лопаті! І це, ще раз наголошую, відбувалося на початку війни", – сказав Костін.

Він нагадав, як у цей час ворожі гелікоптери штурмували Гостомель, обстрілювали інші міста, і тоді була вкрай важлива своєчасна підтримка українських сил у повітрі.

Раніш повідомлялось, що СБУ опублікувала докази співпраці з рф президента Мотор Січ.

Співробітники Служби безпеки затримали президента АТ "Мотор Січ" Богуслаєва та начальника Департаменту зовнішньо-економічної діяльності цього підприємства, Їм оголосили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України.